Мапа порталу

До Дня народження міста - новий скейт-парк та море емоцій

12 вересня, в День народження Миколаєва, чудовим подарунком для містян став сучасний скейт-парк, що урочисто відкрили на Херсонському шосе.

Спортивний об’єкт, який вже з першого дня запуску користується величезною популярністю серед юних миколаївців, збудовано в рамках Громадського бюджету. “Батьки” проєкту - Денис Сісін та Євген Корольков.

Охоче підтримував активних містян мер Олександр Сєнкевич, який сьогодні привітав усіх із відкриттям ще однієї новенької спортивної локації в нашому місті.

  • Справа Дениса та Євгена є свідченням того, що мрії треба не лише загадувати, їх слід наполегливо добиватися, і все обов’язково збудеться. У 2016 році ми запровадили програму Громадський бюджет Миколаєва, у рамках якого кожен з вас може вирішувати, куди спрямувати бюджетні кошти. На мою думку, цей проєкт слід розвивати й надалі, виділяти ще більше грошей. Окрім скейт-парку, плануємо створити тут класний сквер, - каже міський голова.

Олександр Сєнкевич привітав миколаївців зі святом - днем народження Миколаєва та побажав міцного здоров’я.

  • Певен, що з такими активним та ініціативними жителями наше місто ставатиме ще кращим, - підкреслив він.         

З нагоди свята містян очікувала масштабна розважальна програма - запальні виступи танцювальної школи “Yes, I can” та циркової студії “Батерфляй”, показові виступи спортсменів - скейтерів, велосипедистів, вправи з воркауту, конкурси з призами та подарунками від керівника ГО “Молодь України” Максима Коваленка.

До слова, Денис Сісін та Євген Корольков продовжують роботу над упорядкуванням території скверу. На Громадський бюджет 2021 року підготували та подали ще один проєкт - створення першого в Миколаєві памп-треку - універсальної велосипедної траси з твердим покриттям. 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/9_2020/12092020)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: