Мапа порталу

В мерії Миколаєва обговорили питання щодо пільгового проїзду в умовах карантину

Сьогодні, 3 вересня, перший заступник міського голови Володимир Криленко провів нараду з питань пільгового  проїзду в пасажирському транспорті, зокрема осіб з інвалідністю та працюючих медиків-пенсіонерів в умовах карантину. 

Нагадаємо, що 31 серпня виконком міської ради прийняв рішення №757 "Про організацію перевезень громадським транспортом у м.Миколаєві в умовах карантину для пільгових категорій". Відповідно до документу з 1 вересня з 07:00 до 10:00, крім вихідних та святкових днів, в миколаївському транспорті не діють пільги на проїзд. Виключення – учасники бойових дій; співробітники правоохоронних органів та військовослужбовці; пенсіонери, які працюють в установах соціального захисту міста; учні закладів загальної середньої освіти.

Під час наради Володимир Криленко зазначив, що до міської влади звернулись громадські організації з проханням вирішити питання щодо пільгового проїзду людей з інвалідністю та співробітників закладів охорони здоров’я, які мають право на пільговий проїзд.

З метою вирішення даного питання й проведено нараду. В обговорені взяли участь директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко, начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Дмитро Попов, представники відповідних громадських організацій.

Було запропоновано внести зміни до рішення виконкому міської  ради від 31.08.2020 №757, розширивши перелік громадян, які в умовах карантину можуть скористатися правом на пільговий проїзд, такими категоріями: особи з інвалідністю; люди, які супроводжують осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю; співробітники закладів охорони здоров’я, які мають право на пільговий проїзд.

Володимир Криленко надав доручення підготувати відповідні зміни до рішення виконкому міської ради 31.08.2020 №757 та винести їх на засідання виконкому міської  ради для розгляду. Крім того, департамент праці та соціального захисту має вирішити питання видачі зазначеним категоріям громадян перепусток для проїзду в пасажирському транспорті.  

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/9_2020/030920)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: