Мапа порталу

Вартість проїзду школярів у громадському транспорті не змінилася

Відповідно до рішення виконкому ММР №607 від 22.06.2018 «Про встановлення тарифів на перевезення одного платного пасажира та багажу у м. Миколаєві автобусами, які здійснюють пасажирські перевезення у режимах руху «маршрутного таксі» та «звичайний» (зі змінами від 10.05.2019)

для дітей шкільного віку від 6 до 14 років у період з 1 вересня до 1 червня вартість проїзду автобусами на міських маршрутах встановлено у розмірі 3,00 грн. за одну поїздку пасажира.

Щодо обмежень, які були введені відповідно до карантинних вимог, у частині організації громадських перевезень, то виконком Миколаївської міської ради прийняв наступне рішення: «Встановити з 01.09.2020 на період карантину скасування проїзду пільговим категоріям людей з 07:00 до 10:00 щоденно, крім вихідних та святкових днів, за винятком таких категорій:
 
- учасники бойових дій;
- співробітники правоохоронних органів та військовослужбовці;
- пенсіонери, які працюють в установах соціального захисту міста;
- учні закладів загальної середньої освіти;
 
Згідно з доповненням до рішення виконкому від 31.08.2020 №757 «Про організацію перевезень громадським транспортом у м. Миколаєві в умовах карантину для пільгових категорій»
додано категорії:
 
- співробітники закладів охорони здоров’я, що мають право на пільговий проїзд
- особи з інвалідністю;
- особи, які супроводжують особу з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи, яка супроводжує особу з інвалідністю І групи або дитину з інвалідністю).
 
Відтак, школярі можуть пересуватися громадським транспортом без обмежень з вартістю проїзду відповідно до рішення №607 від 22.06.2018.
 
Щодо проїзду в комунальному транспорті (транспорт КП «Миколаївелектротранс» і КП «Миколаївпастранс»), то ним школярі користуються безкоштовно.
 
Відділ інформаційного забезпечення
департаменту міського голови

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: