Мапа порталу

Конструктори LEGO, олівці з насінням та набори для творчості: в Миколаєві нагородили маленьких еко-героїв

У Миколаєві нагородили маленьких переможців онлайн-конкурсу дитячого малюнка «Екогерої починають яскраве літо». Решта учасників отримали заохочувальні призи у вигляді еко-рюкзаків і соків від партнерів проекту.

Церемонія нагородження відбулася в суботу, 8 серпня, у дитячому містечку «Казка».

Мета заходу - привернення уваги суспільства, зокрема дітей та їх батьків, до наявних проблем у сфері охорони навколишнього середовища, популяризація екологічного способу життя, формування екологічної свідомості та екологічної культури.

«Друзі, журі складно було приймати рішення, кому ж дістануться найголовніші призи. Але подарунки сьогодні отримають всі. Тому що всі конкурсні роботи чудові. І нам дуже приємно, що в нашому місті живе дуже багато талановитих діток», - звернулася до конкурсантів Анна Ганжул, в.о. директора КУ «Агенція розвитку Миколаєва».

Фіналісти отримали у подарунок конструктори LEGO, спеціальні екологічні олівці з насінням рослин, з яких можна вирощувати справжні продукти. А також набори для творчості «Квіткове мистецтво», за допомогою яких можна створювати гербарії із зібраного листя та квітів. Іншим учасникам вручили еко-рюкзаки з соками.

«З такими рюкзачками можна сміливо відправлятися в літні подорожі. Також в них можна скласти змінне взуття, якщо ви збираєтеся на спортивну секцію. Все, що потрібно для справжніх екогероїв», - зазначила Анна Ганжул.

У вікторині взяли участь 90 дітей у віці від 4 до 6 років. Діти подавали свої малюнки на дві тематики: «Сортування - правильне поводження з відходами, відходи - це ресурс» і «Збереження природи - відповідальне споживання».

«Ми щиро вдячні вам, що ви взяли участь у конкурсі. Сьогодні багато подарунків. Давайте ж поплескаємо вашим дітям, що вони такі молодці. Для них ці оплески», - зазначила Олеся Гладун, головний спеціаліст управління освіти Миколаївської міської ради.

Організатори Конкурсу: КУ «Агенція розвитку Миколаєва» та ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив» за підтримки Управління освіти Миколаївської міської ради та генерального партнера компанії PepsicoUkraine.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: