Мапа порталу

Миколаївців запрошують на святковий концерт до Міжнародного дня молоді

Щорічно в останню неділю червня вся українська молодь відзначає державне свято – День молоді. Враховуючи карантинні обмеження, цьогоріч святкування перенесли на серпень. Воно відбудеться на відкритому повітрі з дотриманням всіх карантинних вимог.

Про це розповів начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко у програмі "Діалог" під час ефіру на телеканалі "МАРТ".

Він анонсував, що святковий концерт до Міжнародного дня молоді заплановано провести у суботу, 15 серпня на Соборній площі.

- Ми вивчили досвід інших міст, проконсультувались з Міністерством культури, молоді та спорту України. 12 серпня святкують Міжнародний день молоді, у зв'язку з цим міська влада спільно з ОДА та іншими партнерами планує провести молодіжний фестиваль, - зазначив Олександр Рябенко.

Організатори свята підготували цікаву насичену програму: будуть змагання з брейк-дансу та велотріалу, вуличні танцювальні баттли, показові виступи ролерів. Містян розважатимуть діджеї, крім того, на площі заплановано встановити фудкорти та розважальні тематичні зони.

Родзинкою свята стане виступ міжнародного гурту Vanotek, яких запрошували у 2019 році на святкуванні Дня міста.

- Захід відбудеться з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних норм, - зазначив Олександр Рябенко. - Обов'язково у наявності будуть санітайзери, будемо видавати маски.

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: