Мапа порталу

"Миколаївоблтеплоенерго" працює для містян: Микола Логвінов розповів про стан теплового господарства та реалізацію інвестпроєктів

Директор КП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов в ефірі ТРК "НІС-ТВ" розповів, що протягом останніх років підприємство суттєво покращило технічний стан системи теплопостачання в місті. Так, коефіцієнт корисної дії котлів становить в середньому 93%.

У рамках проєкту Світового банку суттєво оновлено мережі, встановлено індивідуальні теплові пункти (ІТП) в багатоквартирних будинках. У Корабельному районі міста нині функціонують 96 теплових пунктів. Протягом опалювального сезону економія в цих будинках склала від 5 до 25%.

  • Найбільший компонент проєкту - реконструкція 5 котелень, що “закривають” 60% генерації тепла в Миколаєві. Це котельні на вул. Самойловича, 42, проспекті Героїв України, 72, вул. Спортивній, 1к, вул. Білій, 71, вул. Новозаводській, 48а. За результатами модернізації отримаємо економію. Відповідно до розрахунків, вона складе 20%, - каже Микола Логвінов.

При цьому в результаті наполегливої роботи в напрямку модернізації потужностей підприємства протягом останніх кількох років “Миколаївоблтеплоенерго”, а отже, і споживачі, економить 10 млн куб газу на рік (порівняно з 2015, 2016 рр). 

Цього вдалося досягти як завдяки співпраці зі Світовим банком, підтримки Миколаївської міської ради, так і шляхом реалізації власних проєктів: відновлення ізоляції тепломереж, заміни теплотраси та ін. За словами керівника підприємства, раніше втрати тепла на мережах складали 24%, нині ж цей показник зменшився вдвічі. 

- Жителі Миколаєва мають розуміти - підприємство працює для них. При нагоді хочу подякувати містянам: за сезон сплата споживачів за послуги теплопостачання складає 94%. Це один з найкращих показників у державі, - зазначив Микола Логвінов.

Раніше ми розповідали: Заміна аварійних мереж та відхід від неефективних збиткових котелень - у Миколаєві триває реалізація комплексу енергоефективних заходів

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/8_2020/05082020_4)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: