Мапа порталу

У Миколаєві з'явилося ще одне затишне і сучасне місце для відпочинку містян

31 липня після капітального ремонту відкрили сквер «Вітовський», розташований у Корабельному районі - по вулиці Генерала Попеля.

Територія площею майже у 8 тисяч кв. метрів перетворилася на справжню міську оазу. Для зручності відвідувачів пішохідні доріжки вимостили плиткою. Задля комфортного відпочинку ввечері змонтовано 30 опор освітлення із світлодіодними модулями, для забезпечення їх роботи встановлено сонячні панелі. Там також з’явилися 42 сучасні лави та 30 урн.

Сквер став затишним місцем для відпочинку для миколаївців різного віку. Однак його відкриттю мають найбільше зрадіти маленькі мешканці району, адже розважальні елементи займають значну площу об’єкту. Так, після реконструкції у сквері «Вітовський» з’явився сучасний ігровий комплекс, пісочниця, лабіринт «Пірат», гойдалка «Гніздо лелеки», качалка-балансир, а також велопарковка.

Під час ремонту особливу увагу приділили озелененню території - у сквері вклали газон, облаштували клумби з квітами та висадили багаторічні рослини. В цілому площа озеленення складає понад 4 тисячі 900 кв. метрів.

Проєктом передбачено систему автополиву , зроблену з сучасних матеріалів. Полив рослин буде здійснюватись вранці та ввечері впродовж 3-х годин.

Відкрив реконструйований сквер мер Олександр Сєнкевич.

- Дорогі діти! Поступово ми змінюємо Миколаїв, робимо його більш комфортним. Це перший сквер такого типу, - сказав Олександр Сєнкевич. - Звісно, тут є, над чим ще працювати. Нашу увагу звернули на те, що тут ще не вистачає гойдалок. Тому будемо їх додавати. Головне, щоб ви розуміли, що це робиться для вас і за гроші ваших батьків. Бережіть все це. Любіть своє місто!

Миколаївців також привітала депутат за округом Наталія Горбенко. Вона зазначила, що сквер відремонтовано з використанням сучасних технологій.

- Відкриття такого скверу – це подія не тільки мікрорайону, а й усього міста. Адже він є найбільш технологічним та гарним. І я рада, що такий сквер першим з’явився в Корабельному районі.

Вона подякувала усім, хто долучився до перетворення цієї зеленої зони.

До зібрання звернувся й відомий миколаївець Вадим Серцев, який висадив понад 20 тис. дерев.

- Я заселився у будинок, що стоїть поряд, в 1979 році. Тоді на місці, де ми наразі стоїмо, було чисте поле. В 1982 році разом з ЖЕКом ми почали організовувати цей сквер. До сьогоднішнього дня я доглядав за ним – висаджував дерева, поливав їх. Наразі в сквері росте 180 дерев, які я висадив, - сказав Вадим Серцев. - Я дуже радий, що цю зелену зону відремонтували. Продовжуючи традицію, я підготував ямки для посадки нових дерев. І сьогодні ми разом висадимо два павлонія. Ці дерева зростають швидше за інших.

Після завершення церемонії відкриття усіх пригостили найбажанішим смаколиком літа – морозивом.

Відділ інформаційного забезпечення
департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/310720)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: