Мапа порталу

Кошти на заходи з лікування діабету і ремонт дитячого садочку – відбулося чергове засідання виконкому Миколаївської міської ради

Більшість проєктів рішень, внесених до порядку денного засідання виконкому Миколаївської міської ради, не викликали питань. Але на самому початку пролунало питання щодо ситуації з Інгульським мостом. Директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв дав відповідь, в якій докладно охарактеризував те, що сталося, причини цього, подальші роботи на об’єкті. Традиційно спірними були питання щодо договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення пересувних тимчасових споруд у всіх районах міста. Одностайних голосувань, як у попередніх питаннях, не вийшло. Деякі з проєктів рішень не знайшли відгуку у членів виконкому. Наприклад, викликало сумнів бажання підприємця встановити п’ять павільйонів (пересувних тимчасових споруд) по десять квадратних метрів поряд в Інгульському районі або два аналогічних на зупинці  3 Слобідська, де тільки нещодавно було зупинено захоплення зупиночного комплексу. Жваве обговорення також тривало навколо встановлення пункту прийому рідких відходів у Корабельному районі міста. Вже третина міста охоплена подібними. Вдесятеро збільшилася кількість відходів, які віднедавна збирають у подібні приймальні пункти.

Члени виконкому підтримали рішення по організації дорожнього руху на деяких вулицях міста. Зокрема по вулиці Залізничній від вулиці Виноградної  до вулиці Космонавтів встановлять знак «Зупинку заборонено» для транспортних засобів з причепами, так само у зворотному напрямку, від вулиці Космонавтів до вулиці Виноградної.

Управління охорони здоров’я винесло на виконком питання щодо перерозподілу видатків на заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет - 1 800 000 гривень, а також на надання стоматологічної допомоги населенню - 854 000 гривень. Члени виконкому проголосували «за» дане рішення.  Наступне слово – за членами профільної комісії міської ради. На погодження депутатів після сьогоднішнього виконкому також найближчим часом буде винесене питання щодо реконструкції дитячого дошкільного закладу по вулиці Космонавтів, що наприкінці 2018 року повернувся до комунальної власності міста.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2020/7_2020/08072020)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: