Мапа порталу

З нагоди Дня Незалежності Республіки Білорусь Олександр Сєнкевич направив офіційні листи з привітанням громадам міст-побратимів Миколаєва

З нагоди Дня Незалежності Республіки Білорусь, що відзначається 3 липня 2020 року, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич направив офіційні листи з привітанням громадам міст-побратимів Миколаєва та Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Білорусь в Україні. 

- Цього святкового дня бажаю міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, впевненості в майбутньому, - йдеться у привітанні мера. 

Нагадаємо, що в 2011 році було підписано Договір про побратимство міста Миколаєва (Україна) та міста Могильова (Республіка Білорусь). Підписання відбулося з ініціативи представників громадськості м. Могильова за підтримки Генерального Консульства Республіки Білорусь у м. Одеса.

Минулого року делегація представників Миколаєва взяла участь у святкових заходах, присвячених Дню міста Могильов, а також - XI Міжнародному інвестиційному форумі «Мельница успеха», що відбувся 28 та 29 червня 2019 року.

У 2013 році було підписано Угоду про партнерство, культурне, соціальне та торгово-економічне співробітництво між Миколаєвом (Україна) та Браславським Районним Виконавчим Комітетом (Вітебська область, Республіка Білорусь). 

 

Департамент міського голови

image

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: