Мапа порталу

Автополив на сонячних батареях, сучасний дитячий комплекс, затишний простір для відпочинку: скверу Вітовському дадуть нове життя

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич перевірив хід виконання робіт з реконструкції скверу Вітовського, що в центрі Корабельного району.

Незабаром ця місцина стане улюбленим простором для відпочинку дітей та дорослих. Тут впорядковують пішохідні доріжки, встановлюють нові лавки та урни, вже змонтовано сучасне освітлення та тривають роботи з монтажу дитячого комплексу зі спеціальним покриттям. 

Сквер Вітовський обладнано системою автоматичного поливу. Унікальність проєкту в тому, що живлення системи забезпечуватимуть сонячні батареї. 

  • Продовжуємо працювати над благоустроєм віддалених мікрорайонів міста. У Корабельному районі незабаром завершиться будівництво скверу, особливістю якого є використання новітніх технологій. Окрім гарної зони для відпочинку, тут буде ще й класний дитячий майданчик. Думаю, що сквер Вітовський стане серцем Корабельного району, - зазначив мер.

Наразі виконано майже 90% робіт. За словами керівника підприємства-підрядника Михайла Жендубаєва, за два тижні мають фінішувати. 

  • Тротуари вимостили плиткою, зробили нове освітлення, автополив, встановили малі архітектурні форми. За сприятливих погодних умов висадимо багаторічні рослини. Місцеві жителі часто підходять, запитують, як все буде влаштовано. Певен, що результат всім сподобається, - каже він.   

Обсяг фінансування проєкту капітального ремонту скверу становить понад 10 млн грн.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови 

IMAGE FOLDER (/files/2020/7_2020/02072020_1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: