Мапа порталу

У дитячому містечку “Казка” рятувальники відкрили новий артоб'єкт "Пожежна автоцистерна"

1 липня у дитячому містечку "Казка" відбулось урочисте відкриття нового артоб'єкта "Пожежна автоцистерна". Для здійснення багаторічної мрії рятувальників та втілення проєкту у життя працювало чимало людей. Власними силами колектив Головного управління ДСНС України у Миколаївській області відремонтував та надав нове життя пожежній автоцистерні - основному пожежному автомобілю загального призначення АЦ-40 (130) 63Б. Естетичну складову допоміг реалізувати Дмитро Фалько, виконавчий директор Товариства з обмеженою відповідальністю МП "Термінал-Укрхарчозбутсировина", товариство з обмеженою відповідальністю "Артель" ЛТД, а також Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря"- "Машпроект "».

Цікаво, що саме на цьому автомобілі понад 30 років вогнеборці Миколаївщини виконували завдання за призначенням. Автоцистерна залучалась до гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних подій у Миколаївському районі Миколаївської області.

Під час заходу нагороджено цінними подарунками, солодощами та грамотами переможців обласного етапу Всеукраїнського літературного конкурсу "Щоб не трапилось біди-обережним будь завжди!" Максим Грицаєнко, начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області та Анастасія Рак, представниця Миколаївської обласної організації “Добровільне пожежне товариство України” привітали Максима Алдабаєва, Владиславу Городецьку, Дениса Гладкевича, Єлизавету Безклубюк, Володимира Морара та Олену Ткаченко із перемогою у різних вікових категоріях та жанрах.

На урочисту подію також завітали Володимир Криленко, перший заступник Миколаївського міського голови, Юрій Любаров, начальник управління культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, Дмитро Фалько, виконавчий директор МП "Термінал-Укрхарчозбутсировина" із донечками Варварою й Олександрою, Олеся Риколенко, заступниця директора бюджетної установи Миколаївської міської ради “Культурно-ігровий комплекс «Дитяче містечко «Казка».

Всі присутні привітали місто із новим артоб`єктом і підкреслили вагомість професії рятувальника у збереженні життя мешканців нашого краю та матеріального надбання миколаївців.

Також, дітям-переможцям конкурсу та їх родинам директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий подарував безкоштовну екскурсію до зоопарку.

інформація та фото - ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/7_2020/01072020_3)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: