Мапа порталу

"Ставте амбітні цілі, дивуйте світ своїми сміливими ідеями і досягненнями" - Олександр Сєнкевич привітав молодь з їх святом

Напередодні державного свята - Дня молоді в мерії відбувся урочистий прийом. Активних, молодих і творчих  вітав міський голова Олександр Сєнкевич. 

- Не бійтесь діяти, ставте амбітні цілі, дивуйте світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Я вірю в те, що кожен з вас  реалізує свій талант, і в своїх починаннях неодмінно досягне найвищих вершин." - сказав мер.

Міський голова процитував видатного музиканта Джона Леннона: "Життя – це те, що відбувається з тобою, поки ти жваво будуєш інші плани" та побажав молоді цінувати свій час.

- Цього року День молоді співпадає з Днем Конституції. Це символічно, адже молодь сьогодні творить нашу державу. Можливо зараз тут серед нас знаходяться люди, які стануть у майбутньому начальниками управлінь, мерами, депутатами, або президентом. Все у ваших руках, всі обмеження тільки в голові. Бажаю успіху, самореалізації та життєвої наснаги. Вітаю вас з Днем молоді! - резюмував мер.

З прийдешнім святом присутніх також привітали перший віцемер Володимир Криленко та начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко.

- Наша молодь свідома, відповідальна, активна і готова змінювати себе та свою громаду. Сьогодні нам є, чим пишатися! Миколаїв увійшов у ТОП 10 міст України з розвитку молоді. Насамперед це заслуга молодих лідерів. хочу побажати всім енергії для нових перемог, позитиву, і найголовніше, міцного здоров'я!

Олександр Рябенко додав, що через карантин цьогоріч захід відбувається в обмеженому форматі. Втім є і приємна новина: за сприятливих обставин масштабні святкування Дня молоді планують провести у серпні. 

Представники міської влади відзначили нагородами найактивнішу молодь Миколаєва. Після урочистостей позитивні емоції та чудовий настрій присутнім в цей святковий вечір дарував вокальний колектив «Radiostars».

Фото за посиланням


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: