Мапа порталу

"Не лише користуватися гарантованими правами, а й сумлінно виконувати обов'язки", - Олександр Сєнкевич на зібранні з нагоди Дня Конституції України

У переддень державного свята, Дня Конституції України, в Миколаєві відбулися урочистості за участі керівництва області та міста.

Від імені учасників зібрання студенти Миколаївського фахового коледжу культури й мистецтв Миколаївської обласної ради поклали квіти до пам’ятників видатних державних діячів України — Тараса Григоровича Шевченка та В’ячеслава Максимовича Чорновола.

До представників громади звернулися очільники обласної державної адміністрації, обласної та міської рад.

Голова облдержадміністрації Олександр Стаднік закликав повсякдень користуватися основним законом держави.

  • Дякую вам усім, що ви є в Україні, а Україна є в кожному з нас. Поважайте Конституцію й побачите, що ми потужна сила, яка може зробити кожен наступний день кращим та щасливішим, — сказав керівник області.

Олександр Стаднік вручив державні відзнаки жителям міста, які своєю працею зробили вагомий внесок у соціально-економічний розвиток України:

  • Указом Президента України вчителю міської школи № 54 Івану Мєшкову присвоєно звання «Заслужений вчитель України»;

  • заступнику головного лікаря міської лікарні № 3 Петру Удовиченку присвоєно звання «Заслужений лікар України»;

  • начальнику лабораторії питної води МКП «Миколаївводоканал» Валентині Андрєєвій присвоєно звання «Заслужений працівник сфери послуг України»;

  • дефескопістові відділу ДП НВКГ «Зоря»-»Машпроєкт» Марії Яременко присвоєно звання «Заслужений машинобудівник України».

Почесну відзнаку голови Миколаївської облдержадміністрації «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня отримали, серед інших, Максим Бревда, голова платформи МрійДій; Володимир Власов, директор КУ Міський геріатричний будинок милосердя імені Святого Миколая.

Зі святом громаду області привітав перший заступник голови Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов.

  • Я вимагаю від кожного чиновника та кожного громадянина того, що, насамперед, вимагаю й від себе та своєї родини — жити згідно основного закону нашої держави. Що для мене значить дотримуватись Конституції України: Конституція не на папері, Конституція в думках і вчинках. Працювати на благо держави необхідно віддано та чесно, — підкреслив посадовець.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич звернув увагу, що згадуючи Конституцію, ми говоримо лише про права, забуваючи про обов’язки.

  • Кожен із нас має не лише користуватися гарантованими Конституцією правами, а й належним чином виконувати свої обов’язки. У головному документі нашої держави червоною ниткою проходить повага до людини. Хочу подякувати всім людям, які сьогодні творять Україну, — сказав мер Миколаєва.

Окремі слова вдячності Олександр Сєнкевич висловив представникам підприємств та організацій, що підставили плече допомоги всім жителям області в складній ситуації боротьби з пандемією коронавірусу.

Мер вручив Почесні грамоти міського голови капітану Віктору Вердешу, старшому офіцерові відділення бойової та спеціальної підготовки ВЧ 3039 Національної гвардії України; підполковнику Володимиру Торшину, командиру самохідно-артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського ВМС ЗС України; Маргариті Прокопцовій, помічнику судді Господарського суду Миколаївської області; підполковнику внутрішньої служби Ірині Морозюк, заступнику начальника Корабельного районного відділу філії державної установи Центр пробації в Миколаївській області; Віктору Бойко, головному спеціалісту управління з питань НС та ЦЗН міськради.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2020/6_2020/26062020_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: