Мапа порталу

Унікальний простір для дітей, мінідендропарк, знайомі всім об'єкти: містечко "Казка" набуває оновленого вигляду

Дитяче містечко «Казка» в Миколаєві активно змінюється та набуває оновленого вигляду. Тут поступово реконструюють об’єкти, що були зведені ще на початку 80-х років минулого століття.

У 2019 році коштом громади капітально відремонтували та ввели в експлуатацію культурно-ігровий павільйон. На місці колишнього кафе з’явився казковий залізничний вокзал, оновлено підвальні приміщення. Тоді ж, напередодні Дня міста, відкрили після реконструкції каскадний басейн, що не функціонував майже 10 років. Водяні розваги знову тішать маленьких відвідувачів.

Як розповіла директорка культурно-ігрового комплексу Наталя Димчишина, в «Казці» постійно з’являються нові цікаві зони для відпочинку.

- Ми активно працюємо над благоустроєм, висаджуємо багато рослин, особливо хвойних, щоби навіть взимку «Казка» тішила відвідувачів своїм виглядом. Газони з крапельним поливом, цікаві фонтанчики. Хочемо, щоби містечко позиціонували як мінідендропарк, — каже пані Наталя. - Незабаром здивуємо малечу новим цікавим об’єктом — справжньою пожежною машиною, яку подарують нам МНС-ники.

Наближається до завершення капітальний ремонт споруди «Корабель» із басейном та впорядкуванням прилеглої території. Нещодавно міська рада ухвалила зміни до бюджету та виділила кошти на закінчення реконструкції даного об’єкту.

Міський голова Олександр Сєнкевич побував у «Казці» та оглянув місце будівництва. До перевірки долучилися перший заступник міського голови Володимир Криленко та начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров.

Чаша басейну — гавань знаменитого корабля — була в незадовільному стані, виявили багато тріщин. Її повністю демонтували та заново залили бетоном. Замінили електрокомунікації та водогін, змонтували насосне обладнання, укріпили днище корабля та відреставрували фонтанчики у вигляді рибок.

Як розповів Юрій Любаров, раніше в цьому басейні насосів не було взагалі: проєктом не передбачалося. Вода текла просто з водогону. Тепер же облаштовують сучасну систему: насоси забезпечуватимуть циркуляцію води, проганяючи її через фільтри. Вода в басейні буде чиста та безпечна.

Територію навколо гавані теж приведуть до ладу, встановлять нові ліхтарі та лавочки, вимостять сучасним покриттям.

Оглянувши стан ремонту та поспілкувавшись із підрядником, мер Миколаєва поставив завдання - завершити об’єкт до кінця вересня.

- Дедлайн - 30 вересня. Прошу надати мені календарний план всіх робіт із вказанням конкретних термінів. Триматиму питання на особистому контролі, - вказав міський голова. 

 

 Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/6_2020/24062020_4)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: