Мапа порталу

Дитячі плакати та понад дві тисячі упаковок соку - лікарів Миколаєва привітали з Днем медичного працівника

Миколаївських лікарів привітали з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Персоналу медичних установ міста передали дитячі плакати з привітаннями та 2286 упаковок соку.

Ініціативу #ПідтримуюЛікарів реалізують Агенція розвитку Миколаєва та Ресурсний центр громадських ініціатив за підтримки компанії PepsiCo Ukraine.

У п'ятницю, 19 червня, чергову партію продукції отримали ще дві лікарні міста Миколаєва: персонал Міської дитячої лікарні № 2 та Центру первинної медико-санітарної допомоги №4. Також лікарям передали вітальні плакати від найменших миколаївців.

Лікарі, медсестри та увесь медперсонал, дякуємо Вам за вашу працю! Це наша скромна участь в тих добрих справах, які сьогодні роблять для лікарів. Ви сьогодні перебуваєте на передовій у боротьбі з пандемією, а ми не можемо лишатися осторонь. Адже успіх в цій боротьбі залежить від кожного з нас, - зазначила Анна Ганжул (Anna Ganzhul), в.о. директора КУ «Агенція розвитку Миколаєва».

Щороку Міжнародний день медичного працівника відзначають у третю неділю червня. У 2020 році День медика в Україні припадає на 21 червня.

Відзначимо, що з початку карантину кампанія PepsiCo в Україні зосередила зусилля на допомогу медичним працівникам і медичним установам міста, а також продуктової підтримки малозабезпечених верств населення, які постраждали в результаті пандемії коронавируса.

Агенція розвитку Миколаєва

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/6_2020/19062020)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: