Мапа порталу

Миколаївська міська рада погодила проєкт з реконструкції та розвитку системи централізованого теплопостачання

12 червня під час сесії міської ради депутати погодили проєкт рішення "Про здійснення Миколаївською міською радою місцевого запозичення у 2020 році для фінансування інвестиційного проєкту "DemoUkrainaDH у місті Миколаїв". 

Проєкт стосується співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО), вартість реалізації якого становить 500 тисяч євро. Ще 300 тисяч євро надаються організацією безповоротно - це грантові кошти.

Заступник міського голови Олександр Омельчук зазначив, що за ці кошти передбачається енергомодернізація та активізація мереж теплопостачання по вулиці Херсонське шосе.

Зокрема, планується відключення групи будинків по вул. Чорновола (Гмирьова) від мережі ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» та їх підключення до котельні ОКП «Миколаївоблтеплоенерго». У результаті буде виведена з експлуатації частина теплотраси 1200 метрів  з недостатнім навантаженням. У житлових будинках встановлять нові сучасні ІТП. 

Передбачено будівництво нової котельні в районі вул. Генерала Свиридова. Це дасть можливість повністю відключити вулицю Херсонське шосе від недієвої мережі ТЕЦ, нерешті відремонтувати дорогу на цій вулиці без заміни мереж, які знаходяться під нею. Також передбачено винесення котельні на пр. Центральному та її перепідключення до мережі ТЕЦ.

Таким чином, співпраця з НЕФКО дасть можливість без навантаження на міський бюджет провести реконструкцію міського теплового господарства.

Олександр Сєнкевич додав, що проєкт вже погодило Міністерство фінансів України. 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: