Мапа порталу

Міська рада погодила придбання за кошти ЄІБ та ЄБРР 50 автобусів і 60 тролейбусів

Сьогодні, 12 червня, відбулось засідання Миколаївської міської ради, під час якого було розглянуто питання щодо отримання кредитів для придбання нових автобусів та тролейбусів.

Перед початком голосування мер Миколаєва Олександр Сєнкевич нагадав: місто планує в рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком, Європейським банком реконструкції та розвитку придбати 50 автобусів, а також 60 тролейбусів, 20 з яких з системою автономного ходу. Нещодавно Міністерство фінансів України погодила обидва проєкти, тепер це має зробити і міська рада.

Після цього на голосування було винесено два проєкти рішення: «Про надання у 2020 році гарантії  Миколаївської міської ради для забезпечення виконання боргових зобов’язань комунального підприємства Миколаївської міської ради  «Миколаївелектротранс» за кредитом Європейського Банку Реконструкції та Розвитку», «Про здійснення Миколаївською міською радою запозичення у 2020 році для фінансування інвестиційного проєкту «Покращення інфраструктури громадського транспорту міста Миколаєва».

У підсумку зазначені проєкти були підтримані більшістю голосові – за них проголосувало 36 депутатів.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/6_2020/120620)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: