Мапа порталу

Важлива інформація! У зв'язку з будівництвом дюкеру 13 та 14 червня обмежать рух транспорту вулицями Велика Морська та Нікольська

Шановні миколаївці! Важлива інформація щодо тимчасових змін схеми організації дорожнього руху! 

13 та 14 червня 2020 року в зв'язку з реалізацією проєкту «Нове будівництво дюкеру через річку Південний Буг та магістральних мереж водопостачання для забезпечення мікрорайону Варварівка у м. Миколаєві» внесені зміни в організацію дорожнього руху з закриттям руху по вул. Великій Морській та з обмеженням руху по вул. Нікольській.

Рух транспорту буде здійснюватися наступним чином:

По вулиці Нікольській від вулиці Артилерійської до Великої Морської рух буде дозволено тільки по правій смузі для виїзду на міст у напрямку мікрорайону Варварівка. З перехрестя Нікольська – Велика Морська проїзд прямо у напрямку яхт-клубу і наліво буде заборонений.

З боку Варварівки до центру міста можна дістатися по вулиці Бузький бульвар (поворот направо з мосту) або по Нікольській (поворот направо на перехресті Нікольська – Велика Морська). Нагадуємо: рух великовантажного транспорту по Бузькому бульвару заборонений.

По вулиці Велика Морська на відрізку від Нікольської до Обсерваторної рух транспорту буде перекрито повністю.

Роботи і перекриття вулиць почнуться з 5.00, суботи, 13 червня і триватимуть до світлового ранку понеділка, 15 червня. У понеділок рух транспорту на зазначених дільницях буд відновлено повністю.

За дотриманням правил безпеки дорожнього руху слідкуватиме патрульна поліція. Будьте уважні та обережні. 

Відповідальний за розстановку технічних засобів регулювання дорожнього руху - ТОВ «ВиК Технології». 

Схема затверджена управлінням патрульної поліції в Миколаївській області департаменту патрульної поліції.

 

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/6_2020/11062020)

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: