Мапа порталу

Виконком міської ради погодив програму розвитку комунального автобусного транспорту

Сьогодні, 10 червня, відбулось засідання виконавчого комітету Миколаївської міської ради, під час якого було погоджено та винесено на розгляд міської ради Програму розвитку комунального автобусного транспорту  міста Миколаєва на 2020 - 2023 роки.

Метою Програми є створення належних умов для надання населенню міста доступних і якісних послуг з перевезення пасажирів, підвищення ефективності та надійності функціонування громадського транспорту відповідно до чинного законодавства. Загальний обсяг фінансування становить майже 350 млн.грн. Біля половини цієї суми – 160 млн.грн. –  має надійти від Європейського інвестиційного банку після відкриття кредитної лінії.

Документом, зокрема, передбачається придбання нових автобусів, створення автобусного депо та іншої інфраструктури, необхідної для обслуговування автотранспорту тощо.

Під час розгляду питання мер Олександр Сєнкевич зазначив, що 50 автобусів планується придбати  в рамках співпраці з ЄІБ. Для обслуговування цієї та вже існуючої техніки КП «Миколаївпастранс» як  раз і має бути створене сучасне автобусне депо.

Тепер долю зазначеної програми будуть вирішувати депутати міської ради. Вони також повинні визначити і реальний обсяг фінансування.

  

IMAGE FOLDER (/files/2020/6_2020/100620)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: