Мапа порталу

«Зроблено в Миколаєві»: IIIO Brewery — від мрій до справи всього життя

Міська влада в Миколаєві закликає городян підтримати місцевих товаровиробників. На жаль, карантинні обмеження завдали чималої шкоди малому та середньому бізнесу, від якого залежить економічне благополуччя нашого міста та містян.

- У нас вміють виробляти якісну продукцію, що з легкістю може конкурувати з імпортною, — вважають у департаменті економічного розвитку. - За ініціативи міського голови Олександра Сєнкевича понад місяць тому стартувала активна кампанія «Зроблено у Миколаєві» з підтримки миколаївського товаровиробника.

Уже сьогодні в торговельних мережах місцеву продукцію можна впізнати за спеціальними позначками «Зроблено в Миколаєві». Працює телеграм-бот «Зроблено в Миколаєві», який допоможе знайти підприємства за видами діяльності та додати нових товаровиробників. На сайті міської ради можна ознайомитися з переліком виробників. 

Міська влада планує низку заходів, щоб інформувати про роботу місцевого бізнесу та заохочувати миколаївців підтримувати своє.

  • Через негативні економічні наслідки пандемії ідея щодо підтримки місцевого бізнесу поширилася всією Україною. Миколаїв не став винятком, ми долучилися до цієї ініціативи, щоби підтримати малий і середній бізнес. Зараз ми намагаємося познайомити містян із місцевими виробниками та їхньою продукцією, що за якістю не поступається імпортній, однак має нижчу ціну. Сподіваюся, що миколаївці більше дізнаються про свій, місцевий продукт, і підтримають його не лише на словах, а й гривнею, — каже мер.

Днями міський голова побував на одному з місцевих виробництв, що віднедавна долучилося до проєкту "Зроблено в Миколаєві".

Знайомтесь, крафтова пивоварня IIIO Brewery. Як розповіли засновники бренду Дмитро Волощенко та Олексій Губський, справа починалася з пристрасного захоплення процесом пивоваріння, бажання створювати унікальні, сміливі смаки. Тривалий час робили це на орендованих потужностях, а не так давно втілили спільну мрію про власне виробництво.

Про ініціативу «Зроблено в Миколаєві» дізналися нещодавно й вирішили приєднатися.

  • Гадаємо, наш продукт підходить якнайкраще. Ми робимо круті речі, якими Миколаїв точно буде гордитися, — каже Дмитро Волощенко. — Пиво IIIO Brewery цікаве, якісне та справжнє.

Миколаївські броварі дивують сміливими експериментами. Так, під час карантину презентували нове пиво «Апельсин». При його виробництві на 1 тонну пива використали 300 кг свіжих цитрусів.

  • Так раніше ніхто не робив. Вийшло дуже смачно, цікаво й пізнавально для людей, які лише знайомляться з крафтовим пивом, — розповідають підприємці. — На жаль, культури споживання пива в Україні майже не існує. Ставлення до цього напою й досі дуже поверхнєве. Ми намагаємось показати, що пиво — багатий та цікавий продукт.

Бренд IIIO Brewery вже завоював визнання: має «золото» Першого незалежного Дегустаційного конкурсу East European Beer Award у 2019 році та два «срібла» у 2018.

Поціновувачів крафтового пива та вишуканих сортів завжди чекають у брендовому закладі IIIO Brewery. Придбати якісну продукцію також можна у власній мережі магазинів.

А якщо ви хочете довідатись, як народжується цей унікальний напій, завітайте на екскурсію до пивоварні. Саме тут чаклують над новими сортами Олексій Губський та Дмитро Волощенко — люди, щиро захоплені своєю справою.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/6_2020/03062020_2)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: