Мапа порталу

Миколаїв під вітрилами: стартувала перша регата - 2020

У Миколаєві розпочався вітрильний сезон - 2020. І хоча через карантинні обмеження на першу цьогоріч регату вийшли лише 15 яхт, організатори певні - місто повертається до активного життя. 

Натхненниками події стали Громадська рада з питань розвитку туризму в Миколаєві при департаменті економічного розвитку Миколаївської міської ради (голова Олег Кречун), Ігор Воронцов та Олександр Скляр.

Олександр Скляр розповів, що насамперед прагнули дотриматися норм безпеки для людей, тож глядачів масово не запрошували.

— Водночас, втілили нашу головну мету — передали особливий дух вітрильного спорту, продемонстрували відданість вітрильним традиціям, - каже миколаєвець. 

Перегони включають дві дистанції — так звана «коротка петля» та маршрут до Волоської коси. Учасники споряджали яхти, не приховуючи задоволення від можливості врешті вийти на воду. Найстаршому яхтсменові — понад 70 років. А на яхті «Антей» за першість змагатиметься суто жіночий екіпаж.

Старт перегонам дав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. Він особисто привітав учасників та вручив символічні призи екіпажам вітрильників.

— Всі знають, що Миколаїв — місто на хвилі. Сьогодні штиль, втім, день однаково прекрасний, адже стартувала перша вітрильна регата цього сезону. Спортсмени ледве дочекалися, запалу й натхнення їм не позичати. Бажаю сім футів під кілем та попутного вітру!

Нагородження переможців регати відбудеться найближчими днями. Тих, хто програв, точно не буде, адже головну нагороду дістануть усі - море позитивних емоцій та незмінне задоволення від участі в перегонах.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/5_2020/23052020)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: