Мапа порталу

Пасажирський річковий транспорт на лінії "Каботажний Мол - Мала Корениха" почне курсувати з 10 червня

Пасажирські перевезення річковим транспортом на лінії «Каботажний Мол – Мала Корениха» розпочнуться в червні. Як поінформував міський голова Олександр Сєнкевич під час традиційного прямого ефіру в соціальних мережах, підготоване відповідне рішення виконкому.

-         Винесемо на виконком, що відбудеться найближчого часу. Планували запустити катер на Малу Корениху 1 червня, проте найімовірніше, «Адміністрація річкових портів» запустить перевезення 10 червня, - розповів мер Миколаєва.

Додамо, що у рішенні виконкому, розміщеному на офіційному сайті міськради, йдеться про встановлення державному підприємству «Адміністрація річкових портів» економічно обґрунтованого тарифу на перевезення одного платного пасажира та багажу міським пасажирським річковим транспортом на лінії «Каботажний Мол – Мала Корениха» на навігацію 2020 року у розмірі 16 грн.

Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради буде доручено укласти договір   з державним підприємством «Адміністрація річкових портів» щодо виплат компенсації за пільгові перевезення пасажирів.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 image


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: