Мапа порталу

Суд заборонив зносити 5 тимчасових споруд ТОВ «Універсал-ЮГ» на площі Перемоги

«Суд заборонив зносити споруди на площі Перемоги, які встановлювало ТОВ «Універсал-ЮГ», але демонтажі на цій території не будуть повністю припинені. Справа в тому, що підприємство подало в суд та намагалося захистити лише 5 об’єктів, на які їм не подовжили строк дії договору. Ми не можемо не визнавати ухвали суду та їх зносити. Але поряд незаконно стоять інші кіоски. Тож територія на розі пр. Миру та Космонавтів, 55 все одно стане чистішою», - Андрій Єрмолаєв, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

14 травня Господарський суд Миколаївської області задовольнив заяву ТОВ «Універсал-ЮГ» про забезпечення позову. Хоча ще 08 травня було прийнято протилежне рішення. Наразі Миколаївській міській раді та її виконавчим органам заборонено здійснювати будь-які дії для демонтажу стаціонарних тимчасових споруд на земельній ділянці загальною площею 96 кв.м., розташованій за адресою: вул. Космонавтів, 55 ріг пр. Миру, на підставі договору про встановлення особистого строкового сервітуту №213 від 28.02.2013 р.

За цим договором було встановлено групу тимчасових споруд у кількості 5 штук (на кресленні, що додається, позначені жовтим кольором). Їх, за рішенням суду, демонтувати не можна. Тож інші споруди на цій ділянці (на кресленні – червоним кольором) встановлені незаконно та будуть знесені.

Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/5_2020/19052020_1)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: