Мапа порталу

Мер Олександр Сєнкевич: водогін в Варварівку може бути запущений вже цієї осені

В понеділок, 13 квітня, під час прямого ефіру в соціальних мережах міський голова Олександр Сєнкевич поінформував про стан реалізації проєкту будівництва дюкеру в Варварівку.

Керівник Миколаєва підкреслив, що це один з найважливіших проєктів останніх років, від нього залежить життєдіяльність та розвиток декількох віддалених мікрорайонів.

- Впевнений, що ми разом з депутатами зможемо реалізувати його поточного року. З місцевого бюджету ми додатково виділили 21 млн.грн., - зазначив Олександр Сєнкевич.

За словами мера, щоб завершити усі роботи і запустити водогін, необхідно ще 36 млн.грн. Ці кошти міська влада має намір отримати з Державного фонду регіонального розвитку. Якщо вони надійдуть, місто вже восени цього року зможе запустити дюкер.

Будівництво водогону – це перша черга масштабного проєкту забезпечення мешканців мкр.Варваріка централізованим водопостачанням та водовідведенням.  

- Вже сьогодні розробляється техніко-економічне обґрунтування будівництва каналізації. І наступного року ми зможемо розпочати розробку самого проєкту, - сказав мер Миколаєва. – Всі ці питання стосуються не тільки Варваріки, а й всього правого берегу, де розташовані Коренихи, Сади. Загалом вони стосуються великої кількості людей, які в 21 столітті не мають централізованого водопостачання та водовідведення. Сподіваюсь, нас почують і виділять з ДФРР необхідні кошти. 

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: