Мапа порталу

Реанімаційні відділення міських лікарень забезпечені апаратами штучної вентиляції легень на 123%

Реанімаційні відділення міських лікарень забезпечені апаратами штучної вентиляції легень на 123%. Про це поінформувала керівник управління охорони здоров'я міськради Ірина Шамрай під час сесії міськради, де було виділено кошти на попередження та боротьбу з коронавірусом майже 60 млн.грн.

- Користуючись нагодою, хочу ще раз подякувати депутатському корпусу за підтримку та безпрецедентне рішення щодо оновлення всіх реанімаційних відділень, яке було прийнято в 2019 році. В ідеалі на 1 реанімаційне ліжко повинен бути 1 апарат штучної вентиляції легень. Сьогодні у нас в Миколаєві 48 реанімаційних ліжок і в наявності 59 апаратів ШВЛ. З них 16 придабно в 2019 році, в тому числі, апарати експерт-класу. Лікарні Миколаєва забезпечені майже на 123%, - констатувала вона.

Наявне обладнання потребує витратних матеріалів. Насамперед, згідно з наказами Міністерства охорони здоров'я, медперсонал, який бере участь у прямому догляді за хворими на COVID-19 пацієнтами, повинен бути одягнений відповідним чином: ізоляційний халат, рукавички з довгими манжетами, респіратор, окуляри або ж щиток. Загальна вартість комплекту такого вбрання становить 630 грн. 

Для апаратів штучної вентиляції легень необхідно придбати одноразові контури з бактеріальними фільтрами.

Також планується закупівля сучасного обладнання. Як уже повідомлялося раніше, мова про діагностичний апарат для молекулярної діагностики вірусних захворювань разом з набором тестів, розрахованим на 24 обстеження (планують придбати 8 наборів).

- Загальна сума - 1 млн 380 тис. грн. Вже проведено попередні перемовини, таку систему можуть доставити протягом 35-40 робочих днів, - каже Ірина Шамрай.

На суму 2 млн 624 тис. грн буде створено запас медикаментів для стаціонарів міста в разі виникнення надзвичайної ситуації.  

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/3_2020/17032020_4)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: