Мапа порталу

Максим Яровий став срібним призером чемпіонату України з лижних перегонів та біатлону!

3 березня у Львівській області (с.Яворів) стартував чемпіонат України з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Змагання відбуваються на базі Західного реабілітаційно-спортивного центра НКСІУ. На дистанції 1 км спринт другим став миколаївський спорсмен Максим Яровий.

Вітаємо з чудовим результатом та бажаємо нових блискучих перемог! Пишаємося нашим чемпіоном!

Нагадаємо, Максим Яровий здобув на Паралімпійських Іграх 2018 року в Пхенчхані золоту нагороду на дистанції – лижні гонки 15 кілометрів (сидячи)  та бронзову нагороду на дистанції - лижні перегони на 7,5 км (сидячи) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату