Мапа порталу

У Миколаєві відбудеться VІІ міський огляд-конкурс читців “Нас єднає Тарасове слово”

image

12 березня о 14:00 в Кульбакінському будинку культури (вул. Райдужна, 38, кінцева зупинка маршрутного таксі № 29) відбудеться VІІ міський огляд-конкурс читців “Нас єднає Тарасове слово”, який традиційно присвячений творчості генія української культури та літератури – Тараса Шевченка.

Організаторами та засновниками конкурсу виступили: управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, Кульбакінський будинок культури, Міський методичний центр та клубної роботи.

До участі у конкурсі запрошуються:  вихованці міських закладів культури клубного типу, учні  загальноосвітніх навчальних закладів та початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) м. Миколаєва, студенти вищих навчальних закладів та молодь. Вік учасників від 7 до 21 року.

Заявка для участі у конкурсі встановленої форми (див. Положення)  надається в електронному вигляді українською мовою до 09 березня поточного року разом з технічним супроводом (у разі необхідності) на е–mail Кульбакінського будинку культури: tarasove_slovo@ukr.net.

Переможці визначаються у кожній номінації та віковій категорії і отримують дипломи першого, другого, третього ступенів та подарунки. Результати конкурсу оголошуються у день його проведення під час церемонії нагородження переможців.

З репертуарними вимогами, системою оцінювання, формою заявки та складом  журі   можна     ознайомитися  в   Положенні  про  огляд – конкурс читців та додатках до нього, перейшовши за посиланням:  https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/Tarasove-slovo-2020-Polozhennya-1.pdf

Довідки за тел.: 063-396-29-33 (Ігор Жупанов).


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: