Мапа порталу

Розпочни власну справу: ветеранів АТО-ООС та внутрішньо переміщених осіб навчають, як успішно вести бізнес

Сьогодні, 10 лютого, в Миколаєві розпочався тренінг «Розпочни свою справу» для ветеранів АТО-ООС та вимушено переміщених осіб.

Заступник директора департаменту економічного розвитку Діна Шевченко розповіла, що Миколаїв є учасником субпроєкту «Нові можливості адаптації внутришньо переміщених осіб та ветеранів АТО», який реалізується в рамках гранту Світового банку «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проєкт з відновлення та розбудови спроможностей». Цей грант є комплексним. Крім власне циклу бізнес-тренінгів, він передбачає створення Міського центру підтримки ВПО та ветеранів АТО, закупівлю медичного обладнання, проведення психологічної та психотерапевтичної роботи.

В рамках субпроєкту заплановано проведення низки спеціалізованих заходів.  Щоб навчити миколаївців успішно вести бізнес, для них проведуть 20 тренінгів «Розпочни власну справу». Крім того, на них чекають 16 тренінгів «Ласкаво просимо на роботу!». Це навчальні заняття, спрямовані на, зокрема, успішну адаптацію їх учасників у нових умовах, вироблення ефективної стратегії на ринку праці,  планування нових цілей та визначення ресурсів, що є рушійною силою для життєвих та професійних досягнень.

Як поінформувала Діна Шевченко, тренінги триватимуть до 22 травня.

А директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко зазначив, що міською радою ухвалено рішення про створення комунальної установи «Міський центр підтримки вимушено переміщених осіб та ветеранів АТО». Наразі триває будівництво нової будівлі, де буде розміщено цей заклад. Планується, що цього року він розпочне свою роботу.

Голова Миколаївської філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» Ілля Шполянський наголосив на тому, що в місті ведеться активна робота, спрямована на підтримку ветеранів АТО. Зокрема, вже кілька років поспіль їм надається допомога на відкриття власної справи.  Крім того, нещодавно миколаївці-ветерани АТО пройшли навчання в Київській школі економіки та отримали від Посольства США в Україні міні-грант на запуск власного бізнесу.

І сьогодні Ілля Шполянський вручив випускникам Програми з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС відповідні сертифікати.

 

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2020/2_2020/100220)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: