Мапа порталу

Миколаївській «Могилянці» - 24!

Сьогодні, 17 січня, Чорноморський національний університет ім. П.Могили відзначає свій 24-й день народження. За доброю традицією урочистості з цієї нагоди відбулись в академічному українському театрі драми та музичної комедії. Сюди привітати винуватців свята завітали десятки миколаївців. Серед запрошених були й мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, депутати міської ради Сергій та В’ячеслав Карцеви.

Ректор Миколаївської «Могилянки» Леонід Клименко нагадав, як все починалось.

- В 1996 році вчена рада Києво-Могилянської академії ухвалила рішення про створення філії в місті Миколаєві. Це була визначна подія, - сказав Леонід Клименко. – Тоді за нами не було нічого, окрім ідеї про створення нового університету. Але нас підтримали. Ми почали працювати. І в липні 1996 року Кабінет Міністрів ухвалив відповідну постанову. Тому у нас є два дня народження: зимовий і літній.

Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що Миколаївська «Могилянка» - його альма-матер. Тому подія, що відбулась 24 роки тому, для нього має особливе значення.

- В університеті я отримав якісні знання. Я дякую усьому педагогічному колективу вищу за їх працю, - сказав очільник міста. – Хочу сказати, що якість вищої освіти, яку сьогодні можна отримати в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, підвищується  кожного року. Завдяки цьому перед вищем відкриваються нові горизонти. Бажаю вам, дорогі друзі, не здавати обертів! Здоров’я вам і нових звершень!

Після виступів Олександр Сєнкевич і Леонід Клименко вручили нагороди.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2020/1_2020/170120)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: