Мапа порталу

За рік у Миколаєві збудували та ввели в експлуатацію другий корпус школи №36 та сучасний спортивний майданчик

За рік у Миколаєві збудували та ввели в експлуатацію другий корпус загальноосвітньої школи №36 та сучасний спортивний майданчик на подвір'ї. У новенькій будівлі розміщено харчоблок, їдальню та спортивну залу. Роботи завершили наприкінці минулого року.

У п’ятницю, 17 січня 2020 року, відбулося урочисте відкриття новобудови. Участь у ньому взяли всі, хто доклав зусиль та енергії до створення сучасного об’єкту галузі освіти.

Нагадаємо, що навчання у основній будівлі реконструйованої школи розпочалося в 2018 році, проте їдальні і спортзали тут ніколи не було. За рік виросла нова споруда, і тепер до сучасних та комфортних приміщень, де враховані умови доступності, із задоволенням поспішають вихованці навчального закладу. Працює сучасна система відеоспостереження, освітній заклад прилаштований для маломобільних груп населення: пандус, ліфт, санвузли для людей з інвалідністю. У дворі - універсальний спортивний майданчик з сучасним покриттям, поруч – спортивні знаряддя.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич привітав миколаївців з тим, що у місті з’явилася одна з кращих шкіл, облаштованих відповідно до сучасних потреб школярів.

- Кілька років тому школу визнали аварійною та «поставили на ній хрест». Ідеологом реконструкції був попередній міський голова Юрій Гранатуров разом з депутатом міськради Сергієм Карцевим. Сьогодні заклад відремонтований та може вважатися одним з найкращих у Миколаєві за якістю виконаних робіт. Тут ніколи не було нормальної  їдальні та спортивної зали. Однак наші діти заслуговують на те, щоб отримати якісні навчальні послуги. Звісно, ще багато освітніх закладів потребують ремонту, та поступово ми все приведемо до ладу. Сьогоднішній захід – черговий доказ, що це все можливо, - вважає мер міста. – Новенька школа з’явилася завдяки коштам миколаївців - платників податків. Дякую городянам, які працюють та наповнюють скарбницю Миколаєва. Завдяки цьому ми можемо реалізувати такі чудові проєкти. Вдячний всім депутатам міськради, які долучилися до проєкту, повірили нього. Особливо хочу відзначити депутата за округом Сергія Карцева, який щиро вболівав за цю справу, особисто був на виїзних нарадах на будівництві, депутату Вячеславу Карцеву; колишньому міському голові Юрію Гранатурову. Також допомагав цьому проєкту відбутися народний депутат України VIII скликання Борис Козир.

Олександр Сєнкевич відзначив і якісну роботу підрядника та проєктантів, які працювали з об’єктом. Це ТОВ «Миколаївміськбуд» (директор Михайло Жендубаєв) та ТОВ «Н.Проект-ТАЙМ». Почесну відзнаку міського голови «За заслуги перед містом Миколаїв» вручено народному депутату України VIII скликання Борису Козирю.

Всі, хто зробив внесок у реалізацію проєкту, отримали почесні грамоти від міського голови. Корисним подарунком для колективу та вихованців навчального закладу став сертифікат на придбання спортивного обладнання та інвентарю.

Заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи висловив привітання від імені керівника області.

-  Об’єкт був непростим, я знаю, як він будувався. Починаючи з повної реконструкції основної будівлі, до нової споруди та чудового спортивного майданчика. Завдяки злагодженій командній роботі є чудовий кінцевий результат, - зазначив Валентин Гайдаржи.  

Заступник голови облдержадміністрації вручив відзнаку Миколаївської обласної ради депутату міськради Сергію Карцеву. Школярі отримали від обласної влади сертифікат на обладнання хімічного кабінету.

Гостям показали приміщення спортзали та їдальні. Директор школи Наталія Гриньків із задоволенням демонструвала шкільне господарство та розповіла, що велику підтримку під час відновлення навчального закладу надавало міське управління освіти та його керівник Ганна Личко.

-  Наразі у нас навчається 441 дитина. Для учнів створені комфортні умови, заклад відповідає вимогам сучасності та запитам батьків. У школі три класи з інклюзивною формою навчання, втім, ми плануємо розширити цю мережу. Приймаємо всіх бажаючих, - сказала пані Наталія.

Приємним сюрпризом для дітлахів та всіх запрошених стала участь у святкових заходах учасниці всеукраїнського реаліті-шоу «МайстерШеф» Анастасії Погосової. Як з’ясувалося, школа №36 була її першим робочим місцем. Анастасія викладала право та безпеку життєдіяльності.

- Сьогодні я беру участь у відкритті харчоблоку, де працювати – одне задоволення. Дякую всім, хто причетний до цих змін. Школу просто не впізнати, - відзначила вона.

Анастасія запросила всіх взяти участь у конкурсі за зразком тих, що проходять на проєкті «МайстерШеф». Перемогла, звісно, дружба.

Талановитий кулінар продовжить тісну співпрацю із закладом, адже за домовленістю надаватиме консультації з питань інновацій харчової індустрії, організації мультипрофільного шкільного харчування, профорієнтаційної роботи зі школярами.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/1_2020/17012020_1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: