Мапа порталу

Співочі та запальні колядники "полонили" міську раду

Співочі та запальні колядники завітали сьогодні до Миколаївської міської ради. Уже кілька років поспіль творчий колектив народного ансамблю «Джерело» дарує працівникам органів місцевого самоврядування незабутні емоції та справжню атмосферу Різдва. Щирі, колоритні, талановиті артисти сьогодні вкотре полонили серця глядачів.

Народний ансамбль «Джерело» був створений 12 років тому. Сьогодні цей самобутній колектив знають та люблять не лише в Україні.

Зауважмо, що кільком із учасників колективу вже понад 80 років! За словами незмінного керівника «Джерела» Людмили Охотнікової, якщо порахувати середній вік всіх учасників ансамблю, вийде 78 років. Втім, попри поважний вік, енергії та оптимізму миколаївцям не займати. Вони з задоволенням виступають на великих та малих сценах. Цьогоріч, наприклад, їздили до Болгарії на міжнародний фестиваль.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич від усього серця подякував артистам за любов до народної пісні, за незгасний вогник натхнення, яким вони щедро діляться з оточуючими.

-  Творчість надихає вас залишатися активними та наповненими життєвих сил. Старіти немає часу, адже ви по-справжньому захоплені своєю справою та передаєте це захоплення всім навкруги, - сказав мер.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/1_2020/13012020__1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: