Мапа порталу

Плавці миколаївського "Інваспорту" здобули 33 медалі на чемпіонаті України

З 18 по 21 грудня у м. Кам’янське відбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та ВРФР. Миколаївський регіональний центр "Інваспорт" гідно представили 12 спортсменів. Наші плавці здобули 22 золотих, 8 срібних та 3 бронзових винагород.

У підсумку змагань Гонтар Анна стала шестиразовою переможницею на дистанціях: 50 м вільним стилем, 200 м комплексним плаванням, 50 м і 100 м на спині, 50 м батерфляєм, 100 вільним стилем та стала срібною призеркою на дистанції 50 м брасом.

Гриненко Богдан став срібним призером на дистанції 50 м вільним стилем.

Кирпа Владислав став дворазовим чемпіоном на дистанціях 200 м комплексним плаванням і 50 м на спині та дворазовим срібним призером на дистанціях 100 м на спині та 50 м батерфляєм.

У Колісніченко Марії 4 золотих винагороди на дистанціях: 50 м на спині, 50 м брасом, 200 м і 50 м вільним стилем та 1 срібна медаль на дистанції 100 м вільним стилем.

Паламарчук Сергій здобув 4 золоті медалі на дистанціях: 150 м комплексним плаванням, 50 м на спині, 200 м і 100 м вільним стилем. Сергій став срібним призером на дистанції 50 м вільним стилем та бронзовим призером на дистанції 50 м брасом.

Шаврова Юлія здобула золоту винагороду на дистанції 50 м батерфляєм та стала срібною призеркою на дистанції 50 м брасом.

Чотирьохразовим чемпіоном змагань на дистанціях: 50 м і 100 м брасом, 50 м на спині та 50 м батерфляєм став Халваші Іраклі.

Особливу увагу звертаємо на виступ молодого спортсмена Шаповалова Олександра, який виконав норматив Майстра спорту України і завоював перше місце на дистанції 50 м брасом, а також став срібним призером на дистанції 50 м вільним стилем та бронзовим призером на дистанції 100 м вільним стилем.

Панібратець Євген став бронзовим призером на дистанції 100 м на спині.

Тренують спортсменів ЗТУ Ільїна Тетяна Анатоліївна та ЗТУ Ільїн Микола Семенович.  Допомогу і підтримку спортсменам у змаганнях надавали волонтери – брати Єгорови Данил і Герман.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів з перемогами і бажаємо подальших великих спортивних звершень!