Мапа порталу

В Миколаєві перевірять заклади харчування, біля яких зафіксовано випадок отруєння 5 осіб

У понеділок, 16 грудня, під час апаратної наради, яку провів керівник міста Олександр Сєнкевич, було ухвалено рішення про створення комісії щодо перевірки закладів харчування, біля яких було зафіксовано випадок групового отруєння.

Щодо цього питання доповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олександр Герасіменя.

- 14 грудня на виїзді з міста Миколаєва було зафіксовано випадок отруєння 5 осіб, 2 з яких загинули. За попередньою інформацією ця ситуація класифікується як надзвичайна ситуація, пов’язана з отруєнням людей. У зв’язку з цим я прошу створити комісію за участі представників держпродспоживслужби, департаменту економічного розвитку міської ради, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, адміністрації району, МВС, щоб перевірити кіоски, що розташовані на виїзді з Миколаєва на предмет відповідності продуктів харчування чинним стандартам, - сказав Олександр Герасіменя.

Мер Олександр Сєнкевич доручив підготувати перелік відповідальних осіб, які можуть бути включені до складу такої комісії,  та створити зазначений робочий орган.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2019/12_2019/161219)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: