Мапа порталу

В 2019 році місто виділило на доступне житло понад 23 млн.грн.

У п’ятницю, 6 грудня, під головуванням віцемера Юрія Андрієнка відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку житлового будівництва в Миколаєві, під час якого обговорили фінансування, зокрема, міських цільових програм забезпечення молоді житлом.

Заступник міського голови поінформував, що Миколаїв залишається одним з лідерів з фінансування програм доступного житла.

- Наразі Миколаїв продовжує утримувати 2-гу сходинку, - сказав Юрій Андрієнко.

Директор Миколаївського регіонального управління Держмолодьжитла Василь Федорончук розповів, що на виконання заходів, передбачених цільовими програмами, у 2019 р. з міського бюджету виділено 23,4 млн.грн. На даний момент за ці кошти вже видано 29 пільгових кредитів на загальну суму, що перевищує 18,5 млн.грн.

За рахунок таких кредитів придбано квартири в багатоповерховому житловому будинку в мкр. Північний, який нещодавно було здано в експлуатацію.

- На черзі – інший будинок. Він двосекційний і розрахований на 72 квартири. Там дво- і трьохкімнатні квартири. Більше 90 млн.грн. було спрямовано на цей будинок. І лише 750 тис.грн. – це  державні кошти, інші кошти -  з міського бюджету, - додав Василь Федорончук.

Під час засідання Координаційної ради також були уточнені та затверджені списки кандидатів, які зареєстровані в Миколаївському регіональному управлінні Держмолодьжитла, для надання їм пільгових кредитів за рахунок коштів міського бюджету.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2019/12_2019/061219)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: