Мапа порталу

Брати Капранови презентують новий роман у Миколаєві

Відомі українські письменники та видавці Брати Капранови відвідають Миколаїв із презентацією нового історичного роману «Паперові солдати». Захід відбудеться 26 листопада у Центральній міській бібліотеці ім. М. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-а). Початок – о 18:00.Вхід вільний.

Про роман «Паперові солдати»:

УПА і Голлівуд, Волинь і Каліфорнія, Сталін і Дісней – що може поєднувати такі різні реальності?

Двоє молодих художників зустрічаються у Варшаві. Один з них – Білл Титла, син українських емігрантів зі США. Другий – Ніл Хасевич, молодий волинянин. Доля готує їм багато випробувань, але вони про це поки що не знають, натомість п'ють пиво та сперечаються про творчість.

Обираючи один з двох можливих шляхів, кожен  з нас втрачає другий, але читачі роману «Паперові солдати» мають унікальну можливість пройти обома дорогами водночас – разом із Біллом Титлою потрапити на студію Діснея та взяти участь у створенні класики сучасної анімації – «Білосніжки», «Піноккіо», «Дамбо», або ж разом із Хасевичем залишитися в Україні, піти в УПА і стати її головним художником. Жити на фермі біля океану чи переховуватися у криївках, замітаючи сліди. Одружитися з голлівудською моделлю або все життя нести в душі невисловлені почуття.

Роман ґрунтується на реальних подіях.

Автори розповідають, що зобразили дві різні біографії, два різних життєвих шляхи, аби показати, що у Хасевича був вибір, і те, що він загинув за Україну, було теж його свідомим вибором.  

Під час презентацій можна буде поспілкуватися з письменниками, придбати книги «Паперові солдати», «Справа Сивого», «Майдан. Таємні файли», «Мальована історія України», «Веселих свят», «Кобзар 2000», «Щоденник моєї секретарки»,  «Історія нашої Церкви». 

Центральна міська бібліотека ім. М. Кропивницького 

image


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: