Мапа порталу

У Миколаєві стартував ХХІ Міжнародний кубок «Водолія» зі стрибків у воду

14 листопада у плавбасейні «Водолій» відбулась офіційна церемонія відкриття Міжнародного кубка зі стрибків у воду. 

Змагання триватимуть впродовж чотирьох днів - до 17 листопада. В них беруть участь понад 100 спортсменів різних вікових категорій. Цьогоріч за медалі будуть боротися сім команд. Наше місто відвідали юні плавці з Дніпропетровської, Київської,  Харківської, Запорізької та Миколаївської областей, а також представники інших країн - Казахстану та Болгарії.  

Спортсменів привітали міський голова Олександр Сєнкевич, начальник управління у справах фізичної культури і спорту міської ради Олег Машкін, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Віктор Гінкул, депутат Миколаївської міської ради Наталя Горбенко, директор КДЮСШ ФСТ «Україна», заслужений тренер України Сергій Гуменюк.  

Вони побажали учасникам ніколи не зупинятися на досягнутому, вдосконалювати свої уміння й наснаги та перемог у подальших змаганнях.

Представники міської влади вручили нагороди призерам і переможцям перших стрибків турніру, серед яких були і миколаївські спортсмени.

Під час церемонії відкриття змагань Олександр Сєнкевич, Наталя Горбенко та Олег Машкін також привітали призерку чемпіонатів світу і Європи, учасницю трьох Олімпійських ігор, багаторазову чемпіонку України зі стрибків у воду Олену Федорову, яка у цей день відзначала свій день народження. 

Юні чемпіони підготували видовищні показові виступи. На трамплінах плавці демонстрували свої досягнення та вміння. А глядачі заслужено віддячили їм гучними оплесками.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/11_2019/15112019_1)

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: