Мапа порталу

В Миколаєві стартував чемпіонат України з синхронного плавання серед дітей «Українська зіронька»

Сьогодні, 25 жовтня, в Миколаєві розпочався чемпіонат України з синхронного плавання серед дітей «Українська зіронька». Змагання приймає спорткомплекс «Водолій», вони триватимуть три дні – до 27 жовтня. За нагороди боротимуться юні плавці з 5 регіонів України: Миколаївської, Донецької, Одеської, Харківської областей та Києва.

У насі такий спортивний форум проходить вже кілька років поспіль, тому його можна вважати традиційним для нашого міста.

Учасників чемпіонату привітали начальник управління з питань фізкультури та спорту Олег Машкін, депутат міської ради Наталя Горбенко, заступник директора КДЮСШ «Україна» Ганна Головуха.

- Шановні діти! Хочу привітати вас з початком чемпіонату України з синхронного плавання! Щиро зичу вам міцного здоров’я, спортивного натхнення, жаги до перемоги, - сказав Олег Машкін.

 Наталя Горбенко зазначила, що синхронне плавання не тільки технічно складний, але й дуже гарний вид спорту.

- Я бажаю учасникам змагань зібраності та спокою! Нехай глядачі, не жалкуючи сил,  дарують оплески кожному спортсмену, адже для дітей це дуже важливо! А судді нехай судять строго, але справедливо, - зазначила депутат міської ради.

В свою чергу, Ганна Головуха подякувала міській владі за підтримку. Вона відзначила тренерський колектив КДЮСШ «Україна» та батьків   вихованців школи, які допомагали юним спортсменам готуватися до змагань.

Після цього відбулись показові виступи вихованців КДЮСШ «Україна» та власне офіційні змагання.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2019/10_2019/251019_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: