Мапа порталу

УВАГА! Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

«УВАГА! Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: «Розроблення генерального плану м.Миколаєва; розроблення історико-архітектурного опорного плану  м.Миколаєва з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів, розроблення розділу інженерно-технічних заходів ЦЗ (ЦО); розроблення розділу «Охорона навколишнього природного середовища» (в обсязі звіту про стратегічну екологічну оцінку)» (далі – генеральний план).

Зміст проекту генерального плану відповідає діючому законодавству України у галузі містобудування та вимогам Державних будівельних норм: ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту».

Містобудівна документація «Розроблення генерального плану м. Миколаєва; розроблення історико-архітектурного опорного плану м. Миколаєва з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів, розроблення розділу інженерно-технічних заходів ЦЗ» виконано ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя на замовлення Департаменту містобудування та архітектури Миколаївської міської ради згідно договору від 29.11.2018 №536-01-2018 відповідно до «Технічного завдання на Розроблення генерального плану м. Миколаєва;

розроблення історико-архітектурного опорного плану м. Миколаєва з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів, розроблення розділу інженерно-технічних заходів ЦЗ» (Код ДК 021:2015-71410000-5 послуги в сфері містобудування).

Підставою для проектування є рішення Миколаївської міської ради від 09.11.2018 р. № 46/2 «Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку м. Миколаїв на 2018-2020 роки».

Проект розроблений з використанням ГІС-технологій Arc GIS на цифровій основі М 1:2000, виконаній ТзОВ «Аналітика» (м. Вінниця, 2019р.).

Робота є авторським твором, що використовується згідно зі ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» за призначенням.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Миколаївська міська рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до  ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту генерального плану м.Миколаєва Миколаївської області області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме  з 03.10.2019 року на сайті Миколаївської міської ради (https://mkrada.gov.ua/content/budivnictvo.html) та триватиме до 21.11.2019.

Спосіб участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання. Про місце, дату та час  проведення громадських слухань буде повідомлено додатково.

Відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

Ознайомитися з проектом генерального плану м. Миколаєва та звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також отримати додаткову екологічну інформацію,що стосується проекту генерального плану м.Миколаєваможна за адресою:  м.Миколаїв, вул. Адміральська, 20 другий поверх каб. 265.

Зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку, проекту генерального плану м.Миколаєва подаються до Департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради. (контактні дані: [email protected]; тел. 0512 37-02-71).

Відповідальна особа: директор департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради Цимбал Андрій Анатолійович, тел. приймальної (0512) 37-02-71. Контактна особа: начальник управління урбаністики, містобудування та планування забудови міста департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради Калмикова Марина Петрівна, електронна адреса: [email protected];  тел. (0512) 37-07-14.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 50 днів, тобто до 27 листопада 2019 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, що стосується проекту генерального плану м.Миколаєва: управління урбаністики, містобудування та планування забудови міста департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради  (54001, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 20, приміщення департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради, каб. № 272).

Необхідність  проведення  транскордонних  консультацій щодо проекту Генерального плану відсутня.»

Генеральний план м. Миколаїв 2019р.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Схема існуючих планувальних обмежень

Генеральний план основне креслення

Схема проектних планувальних обмежень


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: