Мапа порталу

«Моє перше місце роботи»: в Миколаєві стартувала програма для підтримки молоді «Skills Lab: успішна кар’єра»

18 вересня в Миколаєві стартувала безкоштовна програма «Skills Lab: успішна кар’єра», що покликана допомогти молоді зробити крок до першого робочого місця. Проєкт реалізовується CSR Ukraine, експертною організацією Центр «Розвиток КСВ» і Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

«Ця програма народилася не просто так. Українські працедавці підтримали ідею працевлаштування молодих людей та підписали «Пакт заради молоді-2020». Ініціатива покликана об'єднати бізнес, державу, молодь та громадський сектор з метою створення ефективної платформи для співпраці. Український пакт став продовженням загальноєвропейської ініціативи, заснованої в 2015 році» - коментує Юлія Болгак, менеджерка молодіжних проектів Центру розвитку корпоративної соціальної відповідальності.

За словами Олександра Рябенка, начальника управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, в Миколаєві наразі проживає 130 тисяч людей віком від 18 до 35 років і проблема трудової міграції, через відсутність гідної оплати праці та комфортних умов для розвитку, є. У 2018 році за підрахунками Миколаївського обласного центру зайнятості рівень безробіття серед молоді склав близько 23%. Це свідчить про те, що програма «Skills Lab: успішна кар’єра» є на часі.

«Набір тривав декілька тижнів. Ми відібрали 30 учасників, які наступний місяць будуть працювати над прокачкою базових навичок майбутнього – розвивати критичне мислення, креативність, емоційний інтелект, будуть вчитися приймати рішення тощо. Все – задля гармонійного розвитку та подальшого працевлаштування. Бажаю учасникам виходити за рамки можливого, кидати собі виклики та досягати мети» – коментує регіональна координаторка програми «Skills Lab: успішна кар’єра» в Миколаївській області Тетяна Вязнікова.

Учасники програми протягом навчання відвідають шість інтерактивних занять, будуть вдосконалювати soft skills за допомогою вправ, практичних симуляцій та кейсів від тренерів, HR-менеджерів та представників компаній, а також отримають доступ до інтегрованого у навчання відео-курсу лекцій від представників провідних компаній, серед яких Метінвест, Укртелеком, Watsons, lifecell, Укренерго, Аперкон, UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль.

«Мені сподобався цей проєкт тому, що тут є можливість навчитися правильно писати резюме, впевнено вести себе під час співбесіди, знайти потенційне місце роботи, поспілкувавшись з працедавцями, та розширити коло знайомств» - ділиться враженнями учасниця програми Юлія Штанько.

«Цікаво розвивати своє критичне мислення, емоційний інтелект, вивчати основи переговорів, навчитися писати дієві резюме та презентувати себе під час співбесіди. Ці навички потрібні не тільки для того, щоб мати успішну кар'єру, а й для особистого розвитку» - додав Фарух Мірзоєв.

Всі учасники підписали меморандум щодо участі, під час коуч-сесії «Лист собі майбутньому» написали власні очікування та отримали навчальні блокноти ««Skills Lab: успішна кар’єра» і «Автостопом по кар’єрі».

Під час завершення програми учасники зможуть представити свої резюме місцевим роботодавцям та отримати омріяне запрошення на роботу.

Управління молодіжної політики

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/9_2019/20092019_4)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: