Мапа порталу

Міська рада виділила КП «Миколаївоблтеплоенерго» кошти для погашення заборгованості за електроенергію

Сьогодні, 11 вересня, відбулась позачергова сесія міської ради, під час якої депутати ухвалили рішення внести зміни в бюджет Миколаєва на 2019 р.

На початку сесії міський голова Олександр Сєнкевич запропонував включити до порядку денного питання щодо корегування бюджету Миколаєва. Як зазначив мер, це пов'язано з необхідністю виділити КП «Миколаївоблтеплоенерго» кошти для покриття боргів за спожиту електроенергію.

Нагадаємо, що через ситуацію, що склалася, 80 об'єктів підприємства загрожувало знеструмлення. Це могло негативно вплинути на старт опалювального сезону.

Крім того, деякі об'єкти КП «Миколаївоблтеплоенерго» задіяні в процесі підкачки води для житлових будинків. Тому в разі відключення підприємства від електроенергії у миколаївців могли виникнути складності з водопостачанням.

Для вирішення цієї проблеми був підготовлений проект рішення міської ради, яким передбачалося поповнення статутного фонду підприємства - на 10 млн.грн. Зазначені кошти повинні бути використані для погашення боргів за електроенергію.

Дане питання було включено до порядку денного і винесено на голосування. В результаті відповідний проект рішення міської ради підтримали 30 депутатів, чого достатньо для його затвердження.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2019/9_2019/110919)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: