Мапа порталу

В Миколаєві відбулась прем’єра фільму «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбасс»

У п’ятницю, 6 вересня, відбулась прем’єра кінострічки «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбасс». Показ мав місце  в кінотеатрі «Батьківщина». І туди сьогодні завітали десятки миколаївців, серед них був міський голова Олександр Сєнкевич.

З цієї нагоди там побували і учасники творчої групи фільму: режисер Іван Тимченко, кастинг-директор Оксана Маснюк, Анастасія Ренард, яка зіграла головну жіночу роль,  ветерани батальйону «Донбас» Ігор Гевко  та Ігор Чайківський.

Перед прем’єрою Олександр Сєнкевич переглянув фотороботи про антитерористичну операцію, представлені на виставці «Незламні», та поспілкувався з учасниками творчої групи. Мер Миколаєва зазначив важливість кінострічок на кшталт   «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбасс», адже вони розповідають про боротьбу народу України за свободу та незалежність.

Виступаючи перед миколаївцями, які прийшли переглянути кінострічку, керівник міста підкреслив: сьогодні та території нашої держави відбувається війна, що забирає найкращих синів та дочок України. Олександр Сєнкевич зазначив, що наші воїни, не дивлячись на небезпеку та труднощі, захистили Батьківщину, подарувавши нам можливість жити під мирним небом.

- Ми маємо дякувати за мир, за самопожертву нашим Героям, які захищають Миколаїв та інші міста України, - відзначив Олександр Сєнкевич.

А Іван Тимченко сказав, що приємно здивований теплим прийомом, який влаштували в Миколаєві, та розповів  про те, як знімалась кінострічка «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбасс».

- В мене немає слів. Це найкраща наша прем’єра з тих, що пройшли в Україні. Це дуже приємно і зворушливо! – сказав Іван Тимченко. – Цей фільм заснований на реальних подіях.  Сценарій написано зі слів та спогадів бійців батальйону «Донбас». Деякі сцени вони, фактично, самі відтворювали, самі в них знімалися. Через мистецтво ми намагалися залишити в пам’яті подвиг наших Героїв, які в 2014 році захистили нашу з вами Батьківщину.

  

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2019/9_2019/060919_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: