Мапа порталу

За проєкти Громадського бюджету вже відали свої голоси 3 тисячі 670 городян

За інформацією, що розміщена на офіційному сайті Громадського бюджету міста Миколаєва, станом на 6 вересня за проєкти городян проголосували 3 тис. 670 осіб. 

Нагадуємо, що підтримати вподобаний проєкт можна у пунктах голосування на паперових носіях (Департамент надання адміністративних послуг міської ради та адміністрація Корабельного району), а також в електронному вигляді на офіційному сайті Громадського бюджету Миколаєва 

http://mykolaiv-budget.e-dem.in.ua/#/

Адреси та час роботи пунктів голосування:

-  департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради, вул. Адміральська, 20 (3 під’їзд, хол). Режим роботи: понеділок-четвер 09:00 - 17:00; п’ятниця-субота 09:00 – 16:00; працює без перерви;

-  адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради, пр. Богоявленський, 314. Режим роботи: понеділок, вівторок, четвер 09:00 - 17:00; середа, п’ятниця 09:00 - 15:00; працює без перерви.

З метою відкритості та прозорості проведення процедури волевиявлення городян з кожного пункту голосування ведеться онлайн-трансляція. 

Прямий ефір, забезпечений КП «Міський інформаційно-обчислювальний центр», можна переглянути на офіційному каналі Миколаївської міської ради в YouTube за наступними посиланнями:

- адміністрація Корабельного району - https://www.youtube.com/watch?v=Lg6HWTmS-Bw&feature=youtu.be

- департамент надання адміністративних послуг міської ради - https://www.youtube.com/watch?v=kJ00Kvab97E 

Поспішайте! Голосування завершується 17 вересня! 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

image

image


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: