Мапа порталу

Ворог не пройде. У Миколаєві завершилися навчання 191 батальйону територіальної оборони

Сьогодні, 6 вересня, в Миколаєві завершилися навчання 191 окремого батальйону територіальної оборони, який дислокується в нашому місті. У цей день особовий склад батальйону зібрався на території Медичного центру Миколаївської філії ДП «Адміністрація морських портів України», щоб підбити підсумки навчальних зборів.

У заході також взяли участь військове керівництво Центрального району, віцемер Юрій Степанець, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, керівник апарату Миколаївської ОДА Олександр Демчук.

Нагадаємо, що збори військовослужбовців і резервістів проходили з 28 серпня по 6 вересня. Вони удосконалили свої теоретичні знання та навички, необхідні для виконання завдань із захисту територіальної цілісності України. Допомагали їм у цьому дипломовані інструктори, що володіють міжнародними сертифікатами за відповідними спеціальностями. Зокрема, під час активної фази були відпрацьовані дії з охорони важливих об'єктів, патрулювання вулиць міста тощо.

У навчаннях було задіяно понад 250 осіб, частина з яких брали участь в АТО і мають бойовий досвід.

- Протягом останніх 5 років наша країна живе в режимі реальної військової загрози. Частина території України була окупована, у нас ведуться бойові дії. Тому дуже важливо для збройних сил, для органів місцевої та державної влади підтримувати боєздатність відповідних підрозділів. Це забезпечить ефективне функціонування системи національної безпеки на місцях. Я вітаю всіх з успішним проведенням навчань, - сказав Олександр Береза.

До присутніх також звернувся військовий комісар Центрального районного військового комісаріату підполковник Андрій Чернявський, який відповідає за формування 191 батальйону територіальної оборони. Він зазначив, що завдання, поставлені перед бійцями, були виконані на високому рівні.

- Проведення навчальних зборів було б неможливим без допомоги і взаємодії різних людей, організацій і установ. І я хочу висловити їм усім подяку, - сказав Андрій Чернявський.

Зокрема, він подякував керівництву Миколаївської мерії, яке надавало допомогу в організації підготовчих заходів і вирішенні проблемних ситуацій.

Також, за його словами, навчання були б неможливі без допомоги керівництва Миколаївського морського торгового порту, Адміністрації морських портів України, департаменту ЖКГ міської ради, КП «Миколаївводоканал», КП «Миколаївські електромережі», КП «ЕЛУ автодоріг», ДП «Зоря»-«Машпроект», ТОВ «Ніка-Тера», КП «Миколаївкомунтранс», КП «Миколаївоблтеплоенерго», КП «Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва», КП «Спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство», ТОВ «Елеваторпромсервіс», Миколаївського управління ДП «Укртхімрансаміак».

  

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2019/9_2019/060919)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: