Мапа порталу

Будівництво нової тролейбусної лінії у мікрорайоні Намив йде за графіком. До кінця листопада основні монтажні роботи мають бути завершені

Про це повідомив директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв під час виїзної робочої наради, яку провів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, у вівторок, 27 серпня.

У заході також взяли участь заступники міського голови Юрій Степанець, Юрій Андрієнко, начальник управління капітального будівництва Роман Бохін, директор департаменту архітектури та містобудування Андрій Цимбал, депутат за округом Дмитро Жвавий.

Сергій Коренєв зазначив, що підрядна організація замовила матеріали для облаштування контактної лінії. Змонтувати її планують у вересні. Потім встановлять трансформаторну підстанцію, фундамент для якої вже готовий. До місця, де вона буде розташована, викопані траншеї для прокладки кабелю.

Орієнтовно підстанцію привезуть і підключать до кінця листопада. До цього моменту всі роботи повинні бути завершені.

Особливу увагу наразі приділяють благоустрою зупинкових комплексів. Всього їх буде шість. Відзначимо, що проект будівництва тролейбусної лінії передбачає розширення дороги для облаштування паркувальних карманів. Як стало відомо під час наради, на деяких ділянках зробити це буде проблематично. Заважають зелені насадження, тимчасові споруди, рекламні борди тощо.

Наразі управління земельних ресурсів відпрацьовує дане питання, упорядковує документацію.

Дмитро Жвавий зазначив, що підприємці йдуть на діалог з міською владою, добровільно готові привести до ладу прилеглу територію і перенести тимчасові споруди відповідно до вимог.

Сергій Коренєв повідомив, що невдовзі також буде виконаний ямковий ремонт дороги по вулицях Озерній та Лазурній

-Тендер вже провели. На виплату заробітної плати працівникам фінансування з міського бюджету передбачено. Все йде за графіком, - резюмував директор ЖКГ.

Олександр Сєнкевич оглянув об’єкт будівництва та озвучив ряд зауважень, які мають бути обов`язково враховані у роботі.

 
IMAGE FOLDER (/files/2019/8_2019/27082019_7)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: