Мапа порталу

Вандалізм у Миколаєві: мер оголосив винагороду за допомогу у пошуку правопорушників

Миколаївці, на жаль, останнім часом зустрічаються з непоодинокими проявами вандалізму. На окремі його випадки навіть не звертають увагу. Втім загалом картина сумна, адже через це місто виглядає непривабливим і неохайним, недоглянутим і неприбраним. Вже неодноразово під час апаратних нарад, під час спілкування з журналістами, з громадою міський голова Олександр Сєнкевич закликав: не будьте байдужими! Не проходьте повз! Ці заклики не втрачають своєї актуальності. Адже таких випадків, як не прикро, менше не стає.

Невідомі заради розваги ламають лавки, урни, меморіали, зухвало псують зелені насадження та квіти на клумбах.

Цього разу постраждала тролейбусна зупинка, розташована на розі пр. Центрального та вул. Фалеєвської. В ніч з п’ятниці на суботу хтось розмалював її фарбою.

 «Художники» потрапили в об’єктив камери відео спостереження. Про даний факт повідомлено правоохоронні органи, які на подію відреагували швидко і розпочали пошук правопорушників. Відзначимо, що на прохання міського голови поліція подібним випадкам приділяє особливу увагу.

 Вже наступного дня зупинку було приведено до ладу комунальними службами, втім цей поодинокий випадок скоріше ілюструє те, що вже стало системою. Вандали, реалізуючи свої «таланти», псують спільне майно громади. Зокрема, дана зупинка встановлена не так давно за кошти міського бюджету.

До речі, схожа «творчість» зустрічається й в багатьох інших місцях – на стінах будинків, парканах тощо.

Зупинити вандалів в змозі і громада, якщо відповідно та небайдуже реагуватиме.   Кожен з миколаївців вклав у ці об’єкти податки, відповідно, вони є спільною власністю всіх городян. І захищати її має не тільки поліція, а і кожен, хто свідомо і турботливо ставиться до свого міста.

 - Свідома людина не буде безглуздо витрачати свою енергію та псувати зупинку, яку облаштували для комфорту всіх городян. Місто потерпає від вандалізму. Зупинити це в наших силах. Якщо ви стали свідком правопорушення, не стійте осторонь, повідомляйте в поліцію, - закликав Олександр Сєнкевич. 

 Мер оголосив, що готовий особисто винагородити того, хто допоможе у пошуку вандалів. Міський голова просить усіх, хто може допомогти встановити їх особистість, повідомляти про це за телефонами служби оперативного реагування Миколаївської міської ради: 

  • 711 588
  • 533 588

 Премія за важливу інформацію становитиме п’ять тисяч гривень.

  Миколаїв – чудове місто з яскравими традиціями. Це наш спільний дім. І від кожного з нас залежить те, наскільки комфортно та затишно в ньому буде! Давайте любити його, захищати, робити так, щоб добра слава про нього  розносилась світом.

#Миколаїв_це_МИ??

 

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/8_2019/190819_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: