Мапа порталу

За дорученням міського голови проведено перевірку об'єкту реконструкції по вул. Космонавтів, 142/1

За дорученням міського голови Олександра Сєнкевича, управління державного архітектурно-будівельного контролю міської ради відповідно до повноважень провело позапланову перевірку виконання будівельних робіт та дотримання суб’єктами містобудівної діяльності вимог чинного законодавства по об’єкту:

  • Реконструкція нежитлових приміщень під розміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів за адресою: вул. Космонавтів,142/1 м. Миколаїв.

За результатами перевірки відносно суб’єкта містобудівної діяльності складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність передбачена ЗУ «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності», а також протокол на особу, яка розробляла проектну документацію, відповідальність передбачена ч.1 ст.961 КУпАП.

Замовнику об’єкта будівництва ТОВ «АТБ - Інвест» надано приписи про зупинення робіт, усунення порушення вимог містобудівного законодавства.

На підставі протоколів про порушення містобудівного законодавства, управління наклало адміністративне стягнення на юридичну особу та відповідальну особу, яка розробляла проект.

За результатами позапланової перевірки, керуючись п.3 ч.6 ст. 37 Закону України від 17.02.2011 № 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності», управлінням прийнято рішення анулювати дозвіл на виконання будівельних робіт від 10.05.2019 №0МК112191301601, у зв’язку із порушенням вимог містобудівної документації, невідповідності об’єкта будівництва проектній документації на будівництво такого об’єкта, вимогам будівельних норм, стандартів і правил.

Наказ про скасування реєстрації дозволу на виконання будівельних робіт по об’єкту: Реконструкція нежитлових приміщень під розміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів за адресою: вул. Космонавтів,142/1 м. Миколаїв, від 30.07.2019 №257.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: