Мапа порталу

Міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся з ініціативною групою мешканців Тернівки

6 серпня міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся з ініціативною групою мешканців Тернівки. Жителі мікрорайону занепокоєні станом реалізації проекту з реконструкції спортивного майданчика міської школи №16, що розташована по вул. Христо Ботєва, 41 у Тернівці.

Справа в тому, що проект став переможцем програми Громадський бюджет та мав бути реалізований у 2018 році. Проте, на даний час виконано лише 33% робіт, - про це зазначено на сторінці Громадського бюджету сайту міськради. Сума фінансування проекту – біля 1 млн грн. Освоєно трохи більше 300 тисяч грн. Більше кошти не виділялись.

За словами представника громади, на території майданчика заклали фундамент, встановили стовпи та секції паркану, привезли щебінь та пісок, придбали спортивне обладнання. Та й по всьому. Роботи не ведуться з кінця минулого року. Городяни схвильовані, адже незабаром початок навчального року, а дітлахам немає де займатися фізичною культурою. Тож прийшли до міського голови, аби обговорити ситуацію.

Як поінформував начальник управління капітального будівництва міськради Григорій Патока, виконавцем проекту було визначено управління освіти міськради, яке делегувало повноваження комунальному підприємству «Капітальне будівництво м. Миколаєва».  

-       Комунальне підприємство замовило проектно-кошторисну документацію, уклало договір з підрядником. Частину виділених коштів використали на підготовчі роботи у жовтні-листопаді. Із цим «пішли в зиму». У 2019 році міська рада не виділяла кошти на завершення реконструкції, - розповів Григорій Патока. – Водночас, управління освіти свої пропозиції щодо фінансування проекту надавало.  

Олександр Сєнкевич повідомив миколаївцям, що найближчого часу відбудеться чергова сесія міськради, на якій депутати розглянуть і питання перерозподілу коштів.

-       Там передбачено й виділення коштів на завершення реконструкції спортивного майданчика. Після цього - низка технічних моментів, і підрядник розпочне роботи, - сказав мер.

Керівник міста особисто зустрінеться з виконавцем та триматиме ситуацію на контролі.

-       Ми дуже віримо в ідею Громадського бюджету, - відзначила одна з мешканок мікрорайону. – Цього року тернівчани подали ще три проекти. Великий – будівництво скейт-майданчика, два малих – спортивний та дитячий майданчик. Сподіваємось, що вони також стануть переможцями програми та будуть реалізовані.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/8_2019/06082019_3)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: