Мапа порталу

Сучасний, комфортний і пристосований під потреби людей з інвалідністю: для соціальних служб Миколаєва придбали новий спецавтомобіль

Автопарк соціальних служб Миколаєва, які займаються перевезенням маломобільних верств населення, поповнився новою машиною. Fiat Ducato придбали за рахунок коштів міської скарбниці  та передали на баланс міського територіального центру соціального обслуговування. Ним можуть скористатися люди з інвалідністю, на милицях, після травм, якщо є потреба відвідати лікувальні установи, протезно-ортопедичні підприємства, МСЕК, аптеки тощо. Крім того, на постійній основі послуги перевезення надаються громадянам з захворюванням нирок для проведення гемодіалізу у стаціонарних медичних установах. 

Сьогодні, 5 серпня, керівник міста Олександр Сєнкевич відвідав Інгульське відділення міського центру соціального обслуговування та оглянув обновку.

- Протягом останніх трьох років ми купуємо транспорт, пристосований для перевезення людей з особливими потребами. Цього року придбано Fiat Ducato, автомобіль обладнано автопідйомником, дуже зручним для використання. Ця машина коштувала 1 млн. 250 тис.грн. Ми плануємо закладати бюджетні кошти  на придбання такого автотранспорту і в наступні роки. Тож поступово Миколаїв ставатиме більш зручним для людей з особливими потребами, - сказав Олександр Сєнкевич, відзначивши, що ця машина є сучасною та досить комфортною для перевезення людей з інвалідністю та тих, хто їх супроводжує.

А директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко підкреслив, що транспортна соціальна послуга надається безкоштовно. Наразі у соціальних служб міста є 6 машин, обладнаних підйомниками: 4 знаходяться на балансі міського територіального центру соціального обслуговування і по одному – на балансі  притулку для громадян похилого віку та інвалідів та центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

- Найближчого часу ми плануємо створити диспетчерську службу, яка б дозволила надавати послуги з перевезення людей з інвалідністю не тільки в будні, а й вихідні дні. Адже на сьогодні такі послуги надаються у робочий час. За виключенням людей, які потребують проведення гемодіалізу – їх обслуговують в будь-який час за умови, якщо нас завчасно попередять про таку потребу, - додав Сергій Василенко.

Після тестування нового автотранспорту Олександр Сєнкевич оглянув  Інгульське відділення міського центру соціального обслуговування. Наразі на його базі функціонують декілька факультетів Університету третього віку. І нещодавно  було капітально відремонтовано декілька приміщень відділень.

 

Перевезення здійснюються в робочі дні з 8.30 до 17.00 годин.

Попередній запис проводиться у міському територіальному центрі   за адресою вул.Морехідна, 9/2 або за телефоном 34-11-74.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2019/8_2019/050819)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: