Мапа порталу

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич проінспектував об'єкти, які упорядковують в Інгульському районі

Сьогодні, 30 липня, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич побував на низці об’єктів, які приводять до ладу в Інгульському районі.

Так, на даний момент за рахунок коштів міського бюджету та на замовлення адміністрації Інгульського району здійснюють капітальний ремонт дороги по вул. Кобера, тротуарної частини по вул. Космонавтів, а також будують спортивні та дитячі майданчики по вул. Електронній, біля будинків № 56, № 56-а та № 68.

Під час виїзної наради керівника міста поінформували, що вже завершується капремонт дороги по вул. Кобера (ділянка від вул. Залізничної до пров.Кобера). Робочі наводять останні штрихи - завтра об'єкт планують здати замовнику. В рамках проекту, який реалізується в 2 етапи, привели до ладу близько 820 м дороги, будівельники підготували основу і поклали понад 3500 кв.м асфальтового покриття. Загальна сума фінансування склала понад 2 млн. 200 тис.грн.

Недалеко звідси знаходиться ще один будівельний об'єкт. Підрядна організація упорядковує тротуар по вул.Космонавтів, на ділянці від пр. Богоявленського до вул. Передової. Наразі роботи виконуються по парному боку. Вже заасфальтували ділянку від пр. Богоявленського до вул. Чайковського. В цілому за рахунок коштів міського бюджету відремонтують тротуар довжиною 874 м, площа асфальтового покриття при цьому складе понад 1530 кв.м.

А по вул. Електронній облаштовують місце для заняття спортом і відпочинку. Незабаром там з'являться 4 дитячі та спортивні майданчики, а також 3 майданчики для відпочинку і 2 для господарських цілей. Крім того, проектно-кошторисною документацією передбачено ремонт парковки для автомобілів. На все це з міського бюджету виділили майже 1,5 млн.грн.

- Підрядні організації виконують роботи на замовлення адміністрації Інгульського району, роблять це досить якісно. У мене були невеликі зауваження, все їх врахували. Я задоволений темпами реалізації проектів. Думаю, що роботи завершать раніше запланованого терміну, - сказав Олександр Сєнкевич.

Це далеко не всі об'єкти, які приводять до ладу в Інгульському районі. Зокрема, до Дня міста там також буде реконструйована зелена зона по вул. Казарського.

Перший заступник голови адміністрації Інгульського району Ігор Волков також поінформував керівника міста про хід реалізації проектів, пов'язаних з капремонтом скверів «Взуттьовик» і «Тополиний». Так, на замовлення адміністрації Інгульського району вже розроблена проектно-кошторисна документація, наразі вона проходить експертизу, планується, що будівельні роботи по цим об'єктам будуть виконані наступного року. 

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2019/7_2019/300719_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: