Мапа порталу

31 рік на сторожі морських кордонів

Корабель морської охорони «Миколаїв» відзначив 31-у річницю свого служіння на сторожі морських кордонів.

image


Традиційно у цей день екіпаж підшефного корабля відвідують представники виконавчих органів Миколаївської міської ради. 

За дорученням міського голови Олександра Сєнкевича 18 липня начальник відділу організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Миколаївської міської ради Ігор  Оніщенко зустрівся в Одесі з командиром Одеського загону морської охорони Романом Магерою, командиром корабля морської охорони «Миколаїв» Андрієм Туром  та екіпажем корабля.

Від імені міського голови та всієї громади міста корабелів Ігор Оніщенко привітав екіпаж корабля-іменинника: «Ми знаємо і цінуємо дбайливе ставлення екіпажу до свого корабля, пишаємось, що ви утримуєте його у технічній і бойовій готовності, розуміємо, скільки свого часу і сил ви віддаєте службі. Корабель для моряка як рідний дім, саме тому ми бажаємо вам почуватися в ньому комфортно». Для покращання побутових умов на кораблі від громади міста передали подарунковий сертифікат на придбання морозильної камери та спортивного інвентарю, крім того, передали морякам-прикордонникам пилосос, тактичні ліхтарі та канцелярські прилади.

image

Зі свого боку командир корабля на знак щирої вдячності за підтримку та допомогу, за щиру та добру дружбу передали символічні сувеніри із зображенням корабля та символікою морської охорони.

image

Після цих приємних заходів командир Одеського загону морської охорони разом з командиром корабля та представником виконавчих органів Миколаївської міської ради обговорили подальші шляхи співпраці прикордонників та органів місцевого самоврядування міста Миколаєва.

image

По завершенні візиту – фото на пам'ять.

image

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: